Skip to main content

 

1. Üldtingimused

1.1 Veebipoe TOHI DŽINNI e-POOD (edaspidi veebipood) omanik on TOHI Distillery OÜ (10809168), asukohaga Viljandi mnt 43, Kohila 10135, mis müüb TOHI Distillery OÜ toodetavaid ja vahendatavaid tooteid (edaspidi tooted).

1.2 Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi klient) ja interneti aadressil www.tohigin.com/pood asuva ostukeskkonna omaniku TOHI Distillery OÜ (edaspidi müüja) vahel seoses veebipoest toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 Müüja võib muuta veebipoe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Müüja annab muudatustest teada internetileheküljel www.tohigin.com. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

2. Hinnad

2.1 Kõik veebipoes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

3. Tooted

3.1 Veebipoes kuvatavad tooted on üldjuhul laos olemas. Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega programmides.

3.2 Juhul, kui klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et see toode müüjal puudub, ei ole veebipoel võimalik seda tellimust täita. Sellisel juhul tagastatakse kliendile kogu ostusumma kohe peale toote puudumise selgumist.

3.3 Veebipoes kuvatavad fotod toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral või tahtmatult erineda toote tegelikust väljanägemisest.

4. Ostu sooritamine

4.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

4.2 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

4.3 Seejärel kuvatakse ekraanile summa, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Pangalinke pakub Montonio Finance Oü. Arveldamise valuuta on euro (€).

4.4 Pärast toote eest tasumist saadab veebipood kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

4.5 Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud ja tõesed andmed.

4.6 Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4.7 Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest, kui tekib kahtlus müüjale esitatud andmete õigsuses ja/või kui klient ei ole käitunud häid tavasid silmas pidades.

4.8 Kahtluse korral, et kauba saaja on noorem kui 18-aastane, on kulleril õigus kontrollida kauba tellija isiklikku dokumenti. Kahtluse tõendamise korral vastutab TOHI Distillery kauba tagastamise eest sama kullerteenuse abil.

4.9 Kauba tellimisel pakiautomaati väljastatakse see vaid ajavahemikus 10:00-22:00 ID-kaardiga tuvastatud isikule, kes on täisealine.

5. Makseviisid

5.1 Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, COOP, Pocopay) ja krediitkaardiga (Visa, MasterCard) või kasutades ApplePay või GooglePay makset.

5.2 Maksmine toimub väljaspool veebipoe keskkonda teenusepakkuja Montonio Finance Oü turvalises maksekeskkonnas.

5.3 Müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

5.4 TOHI Distillery OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. TOHI Distillery OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance Oü-le.

6. Kohaletoimetamine

6.1 Kliendil on võimalik valida erinevate toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub kliendi valitud teenusest.

6.2 Kliendi valitud pakiautomaati jõuab toode 3 tööpäeva jooksul, arvates tellimuse kinnituse saatmisest kliendi e-posti aadressile.

Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS teatega, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse toode tagasi veebipoele. Juhul, kui klient ei lähe tootele järele eelmainitud tähtaja jooksul, on klient kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.

6.3 Klient on kohustatud säilitama 6.2 punktis nimetatud SMS teate kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni. Kliendil on võimalik toode vajadusel ümber vahetada või tagastada, kasutades selleks samas SMS-is olnud tagastuskoodi.

6.4 Kulleriga jõuab toode kliendi valitud aadressile 5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse kinnituse saatmisest kliendi e-posti aadressile. Kuller võtab kliendiga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral jääb saadetis hoiule elukohajärgsesse postkontorisse ning kliendile edastatakse postisaadetise saabumise teade e-kirjaga kliendi e-posti aadressile või lihtkirjaga postkasti. Toodet hoitakse postkontoris 14 kalendripäeva. Juhul, kui klient ei lähe tootele järele eelmainitud tähtaja jooksul, on klient kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.

6.5 Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest tellimuse vormistamisel.

6.6 Juhul, kui toode ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on klient kohustatud sellest veebipoodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile info@tohigin.com või helistades +372 5291 379

7. Tellimuse tagastamine ja ümbervahetamine

7.1 Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud toode/tooted ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14-päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil klient tellimuse kätte saab.

7.2 Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

– täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega müüjale;

– saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile info@tohigin.com;

– saates kodulehel oleva tagastusvormi täidetuna aadressile info@tohigin.com.

Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

7.3 Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud või kuni klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud.

7.4 Ümbervahetatav või tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kasutusjälgedega, toode peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

7.5 Klient on kohustatud avama toote pakendi alati ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole toote tagastamine originaalpakendis nõutav.

7.6 Kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud Omniva pakiautomaat, saab tellimuse ümber vahetada või tagastada Omniva pakiautomaadi vahendusel, kasutades selleks esialgses SMS-is sisalduvat tagastuskoodi.
Juhend tagastamise kohta pakiautomaadis on leitav https://www.omniva.ee/teenused/demo/. Tagastuskoodi kasutamisel on tagastamine tasuta ja tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab e-pood kliendi e-postile kinnituse.

7.7 Kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud kuller, saab tellimust ümber vahetada või tagastada, viies see vabalt valitud postkontorisse. Toote ümbervahetamiseks ja tagastamiseks on nõutav toote ostupakendil olev triipkood. Tagastamine postkontorist on tasuta ja tagastus jõuab veebipoodi 3 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab veebipood kliendi e-postile kinnituse.

7.8 Ümbervahetamise korral saadab veebipood kliendile uue toote vahetult peale ümbervahetamisele kuuluva toote kättesaamist. Ümbervahetamisega seotud kulud kannab müüja.

7.9 Müüja tagastab kliendile ostusumma 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse saamisest. Tagastus toimub samale arveldusarvele, millelt klient tagastatava tellimuse eest tasus.

7.10 Tellimuse tagastamise korral tagastab müüja kliendile kogu lepingu alusel saadud summa, sealhulgas kliendi tasutud tellimuse kättetoimetamiskulu. Juhul, kui tellimus tagastatakse osaliselt ja tellimusele on lisandunud kättetoimetamiskulu, võib müüja tagastada kättetoimetamiskulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvuga.

7.11 Tagasimakse laekub kliendi arveldusarvele hiljemalt järgmisel pangapäeval. Krediitkaardiga maksmise puhul vastavalt kliendi panga tingimustele.

8. Pretensioonide esitamise kord

8.1 Müüdud toodetele kehtib võlaõigusseaduse paragrahvis 218 lõige 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg.

8.2 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel kohustub klient müüjat sellest teavitama kohe, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul peale vea ilmnemist, saates ostja kontaktandmed, probleemi täpse kirjelduse ja ostutšeki numbri e-posti aadressile info@tohigin.com. Toote puuduse ilmnemisel palume kohe lõpetada toote kasutamine.

8.3 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

8.4 Kliendil on võimalik kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele, sh nõuda lepingu täitmist, nõuda hinna alandamist, nõuda kahju hüvitamist ja leping üles öelda.

8.5 Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral kannab toote parandamisega või toote asendamisega seotud kulud, eelkõige veo-, posti-, töö-, reisi- ja materjalikulud, müüja.

8.6 Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

8.7 Müüja ei hüvita kliendi tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest järgmistel põhjustel: toote väärtus on langenud, toode on kahjustunud kliendi süül, puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusena, puudub ostu tõendav dokument.

9. Vastutus

9.1 Müüja ja klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

9.2 Müüja vastutab toote müügihinna ulatuses.

9.3 Klient kohustub kasutama veebipoe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

10. Muud tingimused

10.1 Kliendi ja müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

10.2 Kui müüja on keeldunud kliendi kaebust lahendamast või klient ei ole nõus müüja pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib klient esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Komisjoni pöördumine on kliendile tasuta ning tehingu väärtus peab olema üle 20 euro. Klient võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on kirjas tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijate nõustamiskeskusse.

11. Klienditugi

Telefon on +372 551 6183 (avatud tööpäeviti kl 10:00-17:00), e-posti aadress on info@tohigin.com.

Riiklikel pühadel on klienditugi suletud.