Kirjuta meile


  Tohi Distillery OÜ

  Viljandi mnt. 43, Kohila
  Raplamaa, Eesti

  info@tohigin.com
  +372 5516 183

  Siin me oleme, tohilased!

  Priit Palk

  Tohi Distillery Master distiller & kaasasutaja

  priit@tohigin.com
  Tel. +372 551 6183

  Priidul käib hobi ja töö käsikäes. Tohi džinnide maitsed on tema välja mõeldud ja tuunitud. Kui ta Tohis destillaatori juures parajasti ei toimeta, siis võib ta leida süüa tegemas või midagi uut välja nuputamas.

  Tormi Tamm

  Tohi Distillery asutaja

  tormi@tohigin.com
  Tel. +372 517 9866

  Tormi degusteerib esimesena ära kõik Priidu džinnikatsetused ja allkirjastab tähtsaid pabereid ka. Kui neid toiminguid tegema ei pea, siis Tormi on piirkonna motohuviline nr 1.

  Siim Markus

  Tohi Distillery asutaja

  siim@tohigin.com
  Tel. +372 511 0415

  Siim ajab Tohi Distillerys korda kõik, mis vaja – ehitusloast arooniapõõsaste istutamiseni. Üle kõige meeldib Siimule Tohi Cloudberry džinntoonik ning  peale selle ka metsik loodus ja mitte niisama – ta on kirglik jahimees.

  Margit Nurmeots-Oras

  Tohi Distillery majahaldjas &
  ürituste korraldaja

  margit@tohigin.com
  Tel. +372 525 3554                        Tahad Tohis sünnipäeva või pulma pidada, seminari korraldada, koosolekut läbi viia või laulda katusel? Margit korraldab kõik ära! Vabal ajal võib Margiti leida jääaugus suplemas, eriti jaanuaris.

  Madis Kübar

  Tohi Distillery mees nagu orkester

  madis@tohigin.com
  Tel. +372 529 1379

  Tohi e-poes kuningas, pakib, kleebib, saadab džinni laia maailma ja aitab Priidul džinni ka teha. Alustas poliitikas aga sai kiirelt aru, et muusika- ja džinnimaailm on ägedam.

  Liis Mäesalu

  Tohi Distillery komplekteerimise kangelanna

  liis@tohigin.com

  Kohila oma tüdruk, kelle käe alt on läbi käinud Tohi iga pudel. Vahest ka laulu saatel, sest Liis oskab laulda, hirmus ilusti. Pilti teeb ka.

  Evelin Uustalu

  Tohi Distillery finantskuninganna

  evelin@tohigin.com

  Hoiab silma peal raamatupidamisel ja et maksud makstud oleksid. Kui see kõik tehtud on, võtab Evelin seljakoti ja läheb rappa matkama.

  Lembit Kongas

  Tohi Distillery majandusmees

   

  Tohisoo oma Chuck Norris! Pole tööd millega ta hakkama ei saaks. Hoiab silma peal, et maja ja selle ümbrus ikka korras oleks.

  Asukoht