Kirjuta meile


    Tohi Distillery OÜ

    Viljandi mnt. 43, Kohila
    Raplamaa, Eesti

    info@tohigin.com
    +372 5516 183

    Siin me oleme, tohilased!

    Priit Palk

    Tohi Distillery Master distiller & kaasasutaja

    priit@tohigin.com
    Tel. +372 551 6183

    Priidul käib hobi ja töö käsikäes. Tohi džinnide maitsed on tema välja mõeldud ja tuunitud. Kui ta Tohis destillaatori juures parajasti ei toimeta, siis võib ta leida süüa tegemas või midagi uut välja nuputamas.

    Tormi Tamm

    Tohi Distillery asutaja

    tormi@tohigin.com
    Tel. +372 517 9866

    Tormi degusteerib esimesena ära kõik Priidu džinnikatsetused ja allkirjastab tähtsaid pabereid ka. Kui neid toiminguid tegema ei pea, siis Tormi on piirkonna motohuviline nr 1.

    Siim Markus

    Tohi Distillery asutaja

    siim@tohigin.com
    Tel. +372 511 0415

    Siim ajab Tohi Distillerys korda kõik, mis vaja – ehitusloast arooniapõõsaste istutamiseni. Üle kõige meeldib Siimule Tohi Cloudberry džinntoonik ning  peale selle ka metsik loodus ja mitte niisama – ta on kirglik jahimees.

    Margit Nurmeots-Oras

    Tohi Distillery majahaldjas &
    ürituste korraldaja

    margit@tohigin.com
    Tel. +372 525 3554                        Tahad Tohis sünnipäeva või pulma pidada, seminari korraldada, koosolekut läbi viia või laulda katusel? Margit korraldab kõik ära! Vabal ajal võib Margiti leida jääaugus suplemas, eriti jaanuaris.

    Madis Kübar

    Tohi Distillery mees nagu orkester

    madis@tohigin.com
    Tel. +372 529 1379

    Tohi e-poes kuningas, pakib, kleebib, saadab džinni laia maailma ja aitab Priidul džinni ka teha. Alustas poliitikas aga sai kiirelt aru, et muusika- ja džinnimaailm on ägedam.

    Liis Mäesalu

    Tohi Distillery komplekteerimise kangelanna

    liis@tohigin.com

    Kohila oma tüdruk, kelle käe alt on läbi käinud Tohi iga pudel. Vahest ka laulu saatel, sest Liis oskab laulda, hirmus ilusti. Pilti teeb ka.

    Evelin Uustalu

    Tohi Distillery finantskuninganna

    evelin@tohigin.com

    Hoiab silma peal raamatupidamisel ja et maksud makstud oleksid. Kui see kõik tehtud on, võtab Evelin seljakoti ja läheb rappa matkama.

    Lembit Kongas

    Tohi Distillery majandusmees

     

    Tohisoo oma Chuck Norris! Pole tööd millega ta hakkama ei saaks. Hoiab silma peal, et maja ja selle ümbrus ikka korras oleks.

    Asukoht