Skip to main content

5 müüti firmapeo korraldamisest

Firmapeo korraldamine

Kummutame sündmuskorralduse müüte!

Nagu ikka, firmapidu on hea võimalus oma kolleegidega suhelda, meeskonnavaimu tugevdada ja tähistada saavutusi. Kuid sageli takistavad firmapeo korraldamist ja ka korraldajat eelarvamused. Neid müüte tohib kummutada! Vaatame lähemalt:

Müüt nr 1: hea pidu on väga kallis

Tegelikult on võimalik korraldada suurepärane firmapidu ka piiratud eelarvega. Toidu osas näiteks võib leppida külmade roogadega. Siiski pea meeles, et head toitu hindavad kõik töötajad. Ka lihtsaid maitseid on võimalik ilusti esitleda ja teha atraktiivseks! Ilmaasjata ei öelda: it´s all about appearence! (välimus on väga oluline!). Jookidega on sama lugu, vali välja 1 valge vein, 1 punane ja 1 tervitusjook. Kindlasti hoolitse, et valikus on ka alkoholivaba valik.

Müüt nr 2: töötajaid ei huvita firmapidu

Vale! Mitmed uuringud näitavad, et firmapidu on töötajate seas populaarne. See on hea võimalus lõõgastuda, suhelda kolleegidega ja tunda end oma tööandjaga seotuna. Peamine on kuulata töötajate soove ja huve ning korraldada üritus, mis pakub meelelahutust ja väärtust kõigile. Tegevuste ja meelelahutuse valikul ära mõtle üle – ei ole vaja 10 mängu! Pea meeles, et need oleks sobivad firma erinevatele inimestele, nii vanuse kui rahvuse poolest.

Kui sa pole kindel, kas valida üks või teine koht, aeg või stiil, siis miks mitte korraldada kasvõi Facebookis või Google´is küsitlus vastusevariantidega. Nii tunnevad kõik töötajad end juba algusest peale kaasatuna.

Müüt nr 3: sündmuse korraldamine väga keeruline

Sellega on nii ja naa. Kui teie ettevõttes on tubli inimene, kel on vastav kogemus – super! Variant on tööülesanded ära jagada näiteks 3 töötaja vahel. Aga kui ikkagi pole kogemust ega soovi, siis vali firmapeo kohaks paik, kus on olemas professionaalne sündmuste korraldaja. Tohi Distillerys on selleks tubliks korraldajaks Margit, kes aitab sündmuse teie eest ära teha. Eraldi tasu ei võta! Niisiis, eelista täisteenust pakkuvat kohta firmapeo korraldamiseks.

Müüt nr 4: peab kaugele sõitma

Vastupidi. Vaata sündmuse korraldamiseks koht, mis ei ole peakontorist üle 1-1,5 h sõidu kaugusel. Säästad transpordilt ning jõuate varem kohale.

Müüt nr 5: korralik firmapidu on ööbimisega

Vale! Esiteks, hoiad kokku aega ja raha. Panusta pigem kohta, et see oleks huvitav ja kus on võimalus olla nii õues kui siseruumides. Eestis ei tea ilma osas ju kunagi! Tohi majal Kohilas on suur aed – sinna võib kasvõi peotelgi püsti panna. Siseruumides on ruumi nii all kui üleval ning alati pakub suurt huvi džinnituur tootmises – tore lisaväärtus teie firmapeole.

Võta ühendust ja küsi pakkumist: events@tohi.ee