Skip to main content

Tohi Admiral´s Reserve
Navy Strength Gin

Sajandeid tagasi, testiti merel džinni kvaliteeti nii, et süüdati püssirohu ja džinni segu. Kui süttis, tähendas, et džinn on hea kvaliteediga. Navy Strength tüüpi džinn peab alati olema vähemalt 57% vol kangusega. Tohi Amdiral´s Reserve Navy Strength džinn on koguni 59,1% vol – juhtumisi ka Tohi Distillery Kohila koordinaadid Eesti kaardil. Segasime oma ainulaadses retseptis kodumaise piirituse ja vürtsid maailma kaugete merede tagant. Siinsamas, Tohisool. Muide, kunagi oli Tohisoo mõisa peremees kuulsa admiral Bellingshauseni isa. Tohi Admiral´s Reserve Navy Strength Gin on väike austusavaldus temale kui ka kõikidele teistele tublidele meremeestele.

Milline on TOHI Admiral´s Reserve Navy Strength džinn?

Välimus

Klaar ja läbipaistev džinn.

Aroom

Jõuline lõhnabukett, milles on tunda kadakamarja, musta pipart, aromaatset aniisi, kaneeli ja tsipake kardemoni.

Maitse

Kuiv, kange džinn, milles domineerivad kadakamari ja piprad. Intensiive, vürtsikas, samas heas tasakaalus. Piprad toovad maitsesügavust ning ingver ja tsitruse koored värskust.
Järelmaitse on pikk, tunda on kadakamarju, veidi ingverit ning õrnalt kaneeli.

Serveerimine

Olles 59,1% vol kange, võid kindel olla, et seda džinni püssirohule piserdades süttiks see ikka. Aga me seda ei soovita teha. Parem vala 4 cl Tohi Navy Strength džinni copa klaasi, lisa ohtralt jääd ja 20 cl kvaliteetset toonikut. Garneeri hapuka õunaviiluga.

Navy strength tüüpi džinniga tasub valmistada kokteile, kus džinni maitse tuleb esile. Näiteks magushapu Gimlet.

Tohi Admiral´s Reserve Navy Strength Gin bottle

Tohib küsida, millest tehtud?