Tohi Cloudberry Mist Gin

Valmistatud klassikaliselt pot-still meetodil, kodumaisest orgaanilisest rukkipiiritusest, mesistest murakatest ning muidugi kadakamarjadest. Natuke salapäraseid ürte ka. Meile teadaolevalt, on peale Tohi Cloudberry Mist džinni maailmas olemas veel vaid 3 murakamaitselist džinni.

Auhinnad

TOHI Cloudberry Mist džinni erilisest maitsest räägivad säravad medalid ja võidud erinevatelt võistlustelt. Oleme nii uhked!

World Gin Awards 2021
Best Estonian Contemporary Gin / Parim kaasaegne Eesti džinn 2021

San Francisco World Spirts Competition 2020
pronksmedal

World Gin Awards 2020
Best Estonian
Contemporary Gin

International Wine and Spirits Competition 2020
Best Gin & Tonic – pronksmedal

The Gin Guide Awards
Finalist 2020

San Francisco World Spirts Competition 2020
pronksmedal

Eesti Käsitöönapsude festival 2020
Parim džinn – Kuldmedal

Eesti Joogifestival 2019
Parim džinn

Milline on TOHI Cloudberry Mist džinn?

Aroom

Buketis on tunda luuviljade noote, aromaatseid lilli ning Eesti metsa ürgset kutset. Järgneb džinni tõeline pale: muraka mesisus, tsipake kardemoni ning kuiv kadakamari.

Maitse

Mesine, kirglik ja tugeva iseloomuga kuiv džinn. Põhjamaine küps murakas põimub kirevilja nektari, kadakamarja ning vürtsika kardemoniga. Džinni järelmaitse on pikk, tunda on apelsinikoort ning iseloomulikke vürtse

Serveerimine

Võta klaas, täida see jääga. Seejärel vala 4 cl Tohi Cloudberry Mist džinni ja lisa 20 cl kvaliteetset toonikut. Täiusta apelsiniviiluga. Kui eelistad veidi kuivemat džinntoonikut, siis kasuta hoopis apelsinikoort.

Tohi cloudberry murakas dzinn

Tohib küsida, millest tehtud?