Skip to main content

Tohi Cloudberry Mist Gin

Valmistatud klassikaliselt pot-still meetodil, kodumaisest orgaanilisest rukkipiiritusest, mesistest murakatest ning muidugi kadakamarjadest. Natuke salapäraseid ürte ka. Meile teadaolevalt, on peale Tohi Cloudberry Mist džinni maailmas olemas veel vaid 3 murakamaitselist džinni.

Auhinnad

TOHI Cloudberry Mist Nordic Dry džinni erilisest maitsest räägivad säravad medalid ja võidud erinevatelt võistlustelt. Oleme nii uhked!

Milline on TOHI Cloudberry Mist Nordic Dry džinn?

Aroom

Džinni buketis on tunda luuviljade noote, aromaatseid lilli ning Eesti metsa ürgset kutset. Järgneb džinni tõeline pale: muraka mesisus, tsipake kardemoni ning kuiv kadakamari.

Maitse

Mesine, kirglik ja tugeva iseloomuga kuiv džinn. Põhjamaine küps murakas põimub kirevilja nektari, kadakamarja ning vürtsika kardemoniga. Džinni järelmaitse on pikk, tunda on apelsinikoort ning iseloomulikke vürtse

Serveerimine

Võta klaas, täida see jääga. Seejärel vala 4 cl Tohi Cloudberry Mist džinni ja lisa 20 cl kvaliteetset toonikut. Täiusta apelsiniviiluga. Kui eelistad veidi kuivemat džinntoonikut, siis kasuta hoopis apelsinikoort.

Tohi cloudberry murakas dzinn

Tohib küsida, millest tehtud?