Skip to main content

Mida kinkida kolleegile või äripartnerile?

Kingiideed kinkekarbid TOHI

See pole suur uudis, et jõulud on kohe siin ja viimane aeg planeerida firmakingitusi. Millega rõõmustada suurt juhti, raamatupidajat, sekretäri, projektijuhti või inseneri? Anonüümne kinkekaart, kohvikruus, küünlajalg või päkapikumüts? Mõtteid on nii palju ja samas nii vähe. Mõistlik mõte on kõigile kolleegidele teha võrdsed, ühtemoodi kingitused, olenemata kes mis ametit peab.

Tänavused pühad on taas omanäolised, kus inimesed veedavad aega rohkem kodus, kui kuskil mujal.  Suuri pidusid on vähem, seevastu on rohkem koduseid olemisi pere ja sõpradega, õhtusöögid, kokteiliõhtud. Inimesed ootavad praktilisi kingitusi, milleks raisata tarbetutele esemetele. Midagi, mis leiab kasutust kodus, kodukontoris või maitseb hea.

SINU LOGOGA DŽINNI KINKEKARP

Miks mitte üllatada sõpru ja sugulasi uute baarioskustega? Kuidas teha perfektset džinntoonikut, gimlet kokteili või hoopis Vesperit? See kõik on lihtsam, kui tundub…  Harjutamaks olla sama osav barman – kokteilivõlur, nagu Su lemmikbaaris, vali näiteks vineerist kinkekomplekt kodumaise käsitöödžinni, toonikute ja klaasiga.  Või lihtsalt soliidne puidust kinkekarp, milles on peidus Tohi auhinnatud murakadžinn või siis klassikaline London Dry stiilis džinnipudel. Ilus mõte on karbile lisada oma firma nimi – jah, see on tehtav! Tohis on kohapeal saadaval ja e-poes sortimendis hulk kinkekarpe, mis on valmistatud puidust või vineerist. Kinkekarpidel on piisavalt ruumi, et sinna mahutada sinu uhke logo graveeritult. Uuri lisa – info@tohigin.com

Tohib shopata:

https://tohigin.com/tootekategooria/kinkekarbid/