Skip to main content

Rahva lemmik maiustus

Raplamaa parimate ettevõtete konkurss on maakonna kõrgeim maakonna tunnustus ettevõtetele ja ettevõtjatele, kelle tegevus ning eeskuju on enim mõjutanud Raplamaa inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet, muutnud maakonda atraktiivsemaks ja on aidanud kaasa maakonna positiivsele mainele ja arengule.

Säärast ettevõtete ja Raplamaa toodete tunnustavat tiitlit antakse välja juba aastaid. Sel aastal sai Tohi džinnimaitseline marmelaad auväärse Rahva Lemmiku tiitli! Oleme nii rõõmsad! Raplamaa Sõnumid kirjutas järgmist:

Tohi džinnimaitseline marmelaad tumedas šokolaadis – see on innovatiivne kombinatsioon Minna marmelaadide tootest ning piirkonna kuulsast TOHI džinnist. See suurepärane kooslus näitab, kuidas piirkonna ettevõtjad teevad omavahel koostööd. Toode ise on nii eriline, et vaevalt kuskil mujal džinnimaitselist marmelaadi saada oleks. Kena pakend, mis sobib suurepäraselt ka ärikingiks. Tohi Distillery OÜ toodab tunnustatud Eesti käsitöödžinni Kohilas Tohisoo mõisa endises viinavabrikus. Samasse hoonesse on nüüdseks rajatud ruumid koolitusteks, konverentsideks, toitlustamiseks. Valminud on kaks hubast külaliskorterit. Ettevõttes töötab 8 rõõmsameelset inimest.

Rõõmsa džinnimaitselise maiustuse kommikarbi saad osta vaid Tohi e-poest! Astu sisse!