Skip to main content

Keerulisel ajal sündmuste korraldamine – tohib või ei tohi?

Tohi Distillery Carl seminariruum

Aasta lõpp on ligidal ja päevakorras on jõulupeod ning firmapeod. Samas, Eestis kui ka mujal võtab kahjuks taas koroonarviirus võimust ja seoses sellega peame kõik olema ettevaatlikumad. Ürituste korraldamine ei ole keelatud, küll aga tuleb organiseerijal hoolt kanda, et ta kontrollib kutsutud külaliste vaktsiinipasse ning ei luba mitte vaktsineerituid sündmusele. Seega kehtib Eestis tuntud ütlus – muusika maksab tellija. 2021 aasta mõistes: tellija hoolitseb selle eest, et tema sündmusel on terved, vaktsineeritud külalised. Keegi meist ei taha nakatuda või nakatada nõrgemaid – olgem hoolivad. Firmapidu või koosolek lõppegu rõõmsalt ja kasulikult, mitte haigena, eks! Maskide kandmine seminaridel, koosolekutel – samuti rangelt soovituslik ning sündmuse korraldaja peab maskide olemasolu tagama. Maske ei pea kandma õhtusöögi või džinni degusteerimise ajal.

Kui tuled Tohisse Disitillery džinniekskursioonile, mis on sisuliselt nagu ükskõik millise muuseumi või meelelahutusastuse külastus – vastavalt valitsuse korraldusele koroonaviiruse tõkestamiseks tuleb alates 25. oktoobrist  avaliku ruumi külastajatel tõestada oma nakkusohutust. Kohustulik on Tohi Distillery töötajale esitada vaktsiinipass või COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend. Emma-kumma tõendi puudumisel ekskursioonile ei lubata. Palume tuuril kanda maske!

Tohis oleme alati pööranud tähelepanu puhtusele ja ruumide õhutamisele. Desinfitseerime pindasid, käsi, soovitame kanda maske – ka siis, kui Covid-19 on läbi põetud või vaktsineeritud.

Tere tulemast Tohisse, vastutustundlikult.