Skip to main content

Tohi Virgin - alkoholivaba jook

Null kraadi, tuju pole nullis ja null muret. Tohi Virgin on maitseküllane alkoholivaba, naturaalsete vürtsidega destilleeritud jook, mis on sobilik igas olukorras – ka siis, kui ei tohi.  Tohi Virgin on käsitööna valminud ainulaadne jook, mis pakub värsket ja tasakaalustatud maitseelamust. Maitses tunned džinnile iseloomulikke kadakamarja, koriandri, kardemoni ja tsitruse noote. Retsepti ei ole lisatud suhkrut!  Kasuta Tohi Virginit kokteilides džinni asemel. Pssst – on suur oht, et petad ära ka kõige vilunumad eksperdid!

Milline on alkoholivaba TOHI Virgin?

Välimus

Kirgas, läbipaistev

Aroom

Aroomis tunned džinnile iseloomulikke kadakamarja, koriandri, kardemoni ja tsitruse noote.

Maitse

Maitses tunned džinnile iseloomulikke kadakamarja, koriandri, kardemoni ja tsitruse noote. Retsepti ei ole lisatud suhkrut!  Tohi Virgin on mõeldud segamiseks, mitte puhtalt tarbimiseks. Niiet ole ikka stiilne ja sega tooniku ning ohtra jääga nagu korralik kokteil ikka!

Serveerimine

Tohi Virgin mõeldud moketilide ja kokteilide valmistamiseks! Sega 40 ml Tohi Virgin rohke jää ja 200 ml toonikuga, lisa viil apelsini ning jahutav kokteil on valmis.  Vaata muid alkoholivabasid kokteiliretsepte siit. 

Tohib küsida, millest tehtud?