Skip to main content

Roosa vaarikadžinn on tagasi!

By 3. jaan. 2023Tohi postitused
Tohi Gin Raspberry

Mäletate, kevadel lõi laineid peale õhus oleva suve ka roosa kaunitar nimega Linda? Temast kirjutasime lähemalt siin.

Tohi uudne vaarikadžinn “Linda” osutus nii popiks, et me lihtsalt ei suutnud enam vastata kõnedele ja kirjadele, et millal seda roosat džinni taas saab ning miks te seda nii vähe tegite? Priit ei saanud projekti nii jätta ja nii tekkiski uus partii sügavkülmutatud ja kuivtöötlemise läbitud kodumaiste vaarikatega. Retsepti ei ole lisatud grammigi suhkrut!

Vaarikadžinn tagasi ja saadaval vaid Tohi e-poes.

Mis värk on Tohil õhetava vaarikadžinni, õmblejannade ja käekottidega? Nimelt, mitte alati pole Tohisool džinni meisterdatud. Veel mõnikümmend aastat tagasi vuristasid siinsamas, mõisa viinaköögi ruumides, tublid “Linda“ naised õmmelda nahast käekotte, kohvreid ja isegi kiivrite sisusid. Just needsamad andekad naised said inspiratsiooniks täna samades ruumides tegutsevale Tohi džinnivabrikule, luua üks kordumatu džinn. Südikas džinn, mis oleks veidi nostalgiline, kodune ning samas naiselik.

Kuidas vaarikadžinn maitseb? Maitses on justkui südasuvine Eestimaa marjaaed! Džinni maitses on tunda magus-hapukat vaarikat, vürtsikat kardemoni, rohelisi ürte ja kuivatatud kadakamarja. “Linda” džinni järelmaitse on meeldivalt lopsakas ja kergelt magus.

“Linda“ džinntooniku kokku õmblemiseks läheb vaja kena copa klaasi, rohkelt jääd, 4 cl Tohi “Linda“ vaarikadžinni ning 20 cl kvaliteetset toonikut. Täiusta roosat kokteili aromaatse värske piparmündioksaga.